Neden biz?

Hakkımızda

Günümüzde hele şartların bu kadar ağırlaştığı bu dönemde insanlar ulaşılabilir, izlenebilir ve sağlıklı ürünlerin peşinde vakitlerini hiç düşünmeden harcamaktalar. Harcanan bu değerli vaktin bir karşılığı olmalı; değil mi?

Gusto Tarım, İzmir-Balıkesir sınırındaki 30 dönüm arazisi üzerinde planlaması yapılmış toplam 25 dönümlük modern serasının ilk 10 dönümlük kısmını 2021 yılını son aylarında devreye almıştır. Gusto Tarım, sera imalatı ve bitkinin yetiştirilmesini farklı tarzı sayesinde aranılan merak uyandıran bir adres hale gelmiştir.

Alışılmış, tekrarlanan, sorgulanmayan ezbere uygulanan hiçbir yöntemi içine sindirmeyen yapımız ile yeniliklere açık, üretmenin yanında gelişimede inan kadromuz ile Ülkemizin ilk ve tek kimyasal kullanmayan serasını yönetiyoruz.

Gusto Tarım’ ın sloganı olan “modern tarım uygulamaları” sera sahamızın her noktasında görülmekte kendini hissettirmektedir.

Gusto Tarım, çileğin ısınmasından, havalandırmasına kadar hatta bitkiye musallat olan asalaklardan kurtulmaya kadar birçok alanda ezberi bozan yöntemler kullanılarak bitkiye konforlu bir alan sağlanmıştır. Bitkide bu konforlu alanın yarattığı atmosferde bize, yani sizlere tadı ile, aroması ile görüntüsü ile karşılığı vermektedir.